درباره ما بیشتر بدانید

در اینجا شما با آرامش به استراحت خواهید پرداخت. بیا به هتل لوت


هتل سنتي لوت پذيراي شما در كوير لوت و منطقه شهداد مي باشد. اين هتل داراي 8 سوئيت 2 تخته و 2 سوئيت بزرگ است. در اين سوئيت‌ها از فرش‌هاي سنتي و زيبا و تمامي امكانات رفاهي از جمله يخچال، اسپليت، چراغ خواب، مستر ال سي دي و ... استفاده شده است. فضاي لابي كاملا سنتي طراحي شده كه باب ميل شما مهمانان زيبا پسند مي باشد.شما مي توانيد منوي يخچال خود را سفارش دهيد همچنين شربت‌هاي محلي از جمله عرق كاشكيلو كه سوغات مخصوص شهداد است و در رستوران سنتي و مدرن هتل لوت سرو مي شود ما را از ديگران متمايز كرده است.


رزرو سوئيت

یک مکان منحصر به فرد در کنار کویر بهشت.

بهتر است بدانيد كه كليه فرآيندهاي هتل 5 ستاره در هتل لوت رعايت مي شود.


همچنين شما مي توانيد در هتل لوت دوش آفتاب بگيريد و براي رسيدن به آرامش و تمركز بيشتر از تكنيك ريلكسيشن بهره ببريد.
براي مهمانان ما باغهاي نخلستاني در 5 كيلومتري هتل مهيا شده كه مي توانند درون اين باغها گردش كنند و از امكانات رفاهي پرتابل مهيا شده در آنها استفاده نمايند از جمله امكانات مي توان به تخت نور جهت مشاهده ستارگان در شب هاي كوير شهداد، غذاي گرم و خواب در فضاي آزاد اشاره كرد.
شهر افسانه ای کلوتها 11 هزار کیلومتر مربع وسعت دارد و فاصله اش با شهداد تنها 40 کیلومتر است؛ و حدود 20 هزار سال قبل، با فرسایش آبی و بادی، به وجود آمده است. در کویر شهداد، 100 هکتار نمکزار به شکل جوشش تخم مرغی وجود دارد که در هیچ جای دنیا مشابه آن نیست. در محدوده ای 30 هزار کیلومتری، در دل لوت، هیچ حیاتی وجود ندارد. شاهد این ادعا جسد سالم گاوی است که در زمستان سال 1365 در کویر لوت تلف شده است. پس از گذشت 15 سال از آن زمان، جسد این گاو – در حالی که براثر نور شدید آفتاب خشک شده بود – بدون هیچ تغییری پیدا شد.شهر افسانه ای کلوتها 11 هزار کیلومتر مربع وسعت دارد و فاصله اش با شهداد تنها 40 کیلومتر است؛ و حدود 20 هزار سال قبل، با فرسایش آبی و بادی، به وجود آمده است. در کویر شهداد، 100 هکتار نمکزار به شکل جوشش تخم مرغی وجود دارد که در هیچ جای دنیا مشابه آن نیست. در محدوده ای 30 هزار کیلومتری، در دل لوت، هیچ حیاتی وجود ندارد. شاهد این ادعا جسد سالم گاوی است که در زمستان سال 1365 در کویر لوت تلف شده است. پس از گذشت 15 سال از آن زمان، جسد این گاو – در حالی که براثر نور شدید آفتاب خشک شده بود – بدون هیچ تغییری پیدا شد.

پیشنهاد ما چیست؟


رستوران سنتی و مدرن

رستوران سنتي و مدرن هتل لوت ما را از ديگران متمايز كرده است.

باغ های نخلستان

براي مهمانان باغهاي نخلستاني در 5 كيلومتري هتل مهيا شده است.

نوشیدنی های سنتی

شربت‌هاي محلي از جمله عرق كاشكيلو كه سوغات مخصوص شهداد است.

هتل سنتی 5 ستاره

كليه فرآيندهاي هتل 5 ستاره در هتل لوت رعايت مي شود.

فضای سنتی لابی

فضاي لابي كاملا سنتي طراحي شده كه باب ميل مهمانان زيبا پسند مي باشد.

ریلکسیشن

می توانید براي رسيدن به آرامش و تمركز بيشتر از تكنيك ريلكسيشن بهره ببريد.

کپر

هتل مجلل کپری لوت شهداد اولین هتل مدرن و مجللٔ کپری است.

حمام آفتاب

شما مي توانيد در هتل لوت دوش آفتاب بگيريد.

 

نظر مهمانان ما را بدانید

 • شهر افسانه ای کلوتها 11 هزار کیلومتر مربع وسعت دارد و فاصله اش با شهداد تنها 40 کیلومتر است؛ و حدود 20 هزار سال قبل، با فرسایش آبی و بادی، به وجود آمده است. در کویر شهداد، 100 هکتار نمکزار به شکل جوشش تخم مرغی وجود دارد که در هیچ جای دنیا مشابه آن نیست.
  رضا احمدی
  کرمان
 • جاذبه های طبیعی و تاریخی این منطقه بسیارند از جمله جاذبه ی طبیعی و شگفت انگیزی که در در شمال شرقی این با شهر قرار دارد و لقب یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی بکر ایران و حتی جهان را از آن خود کرده است
  پانته آ محبی
  شیراز
 • در نزدیکی شهداد، «نبکا» ها (گلدانهای کویری) وجود دارد که گاه طول آنها به 10 متر می رسد؛ در حالی که بلندترین نبکاهای صحراهای افریقا 3 متر طول دارند.
  عادل رضایی
  تهران

اکنون اقامت خود را رزرو کنید.

دردسترس بودن کپرها را بررسی کنید